Firmast

Meie kogenud toimetajad aitavad teil leida just need õiged fotod, tekstimaterjali või videod, mis teil oma ajakirja või projekti tarbeks vaja läheb. Mahukast fotoarhiivist BullsPix leiate alati värskeid kuulsuste ja kuningaperede pilte, fotosid muusika, ilu-, moe- ja toidumaailmast ning stuudiovõtteid professionaalsetelt fotograafidelt üle maailma. Lisaks on meil pakkuda intervjuusid ja muud tekstimaterjali rahvusvaheliselt pressilt (Times Newspapers, Le Figaro).


BullsPix: mood

Me esindame agentuure ja moefotograafe, kes on kohal igal suuremal moeüritusel Pariisis, Londonis, Milaanos ja New York´is. Saadaval on parimad esireast pildistatud kaadrid moelavadelt ja detailirohked fotod lavatagusest maailmast. Meieni jõuavad trendiülevaated Hollywoodist ning pildiuudised haute couture showdelt ja moepealinnade tänavatelt.

BullsPix: stuudiofotod

Ainult parima kvaliteediga stuudiofotodel võite näha filmi-, muusika-, moe- ja poliitikamaailma kuulsusi ning kuningakodade liikmeid.

BullsPix: elustiil

Toidupildid koos retseptidega, soengutegemise ja make-up õpetused, sisekujundus ja käsitöö. Leiate iga teema alt kümneid ja sadu pilte - nii reklaamis kui ka ajakirjanduses kasutamiseks. Kirjutage meile julgesti, kui saame teile pildiotsingutel abiks olla.

Bullsi videoklipid ja tõsielulood

Meie pikemad ja lühemad videoklipid ning pildiseeriad tulevad kümnetelt eri maadelt jutustades hämmastavatest  tõestisündinud lugudest.

Bulls Pictures & Video

Firmast